sobota, 11 sierpnia 2012

ACCESSORIES

Post o wyprzedażowych łupach postanowiłam podzielić na kategorie , ponieważ wszystko w jednym poście to trochę za dużo ;)
Dziś będzie o małych miłych dodatkach jakie ostatnio goszczą w mojej szafie . (chociaż pewnie zapomniałam o połowie rzeczy jakie ostatnio kupiłam , ale najnowsze oto są)

 w rzeczywistości bardziej miętowy niż na tych zdjęciach , ale przy obecniej pogodzie i świetle wszystko jest inne...


 New Yourker
 Jeśli wasze paski cały czas wam się gdzieś rozwalają po szafie a nawet z pudełka jakimś cudem wychodzą , to zróbcie to co ja by okiełznać bajzel paskowy i kupcie ładną wstążeczkę którą zwiążecie pasek ! wygląda to słodko ,ładnie i co najważniejsze estetycznie! I OD RAZU WIĘCEJ MIEJSCA W SZAFIE :)


 Orsay
 H&M (Jak już znalazłam idealny łańcuszek do okularów to ZGUBIŁAM moje najukochańsze okulary które były zemną wszędzie i pół europy z nimi zwiedziłam! ;(.  )
 Glitter ( chyba najdroższy jaki wg mam , ale nie wiem tylko co w nim takiego cennego... przecież i tak z czernieje i go kiedyś wyrzucę ...) na szyi wygląda nieziemsko bo na blacie to tak sb...


Glitter ( i oto najfajniejszy pierścionek jaki mam w swojej kolekcji ! nie za duży  nie za mały a to dzięki temu , że jest na gumce xD idealny dla mnie !! czekałam na niego cały rok bo mi zniknął z widoku i odnalazł się na wyprzedaży !)Wydaje mi się że z zakładki accessories to jednak nie wszystko , ale nie wiem o czym zapomniałam (a może mi się tylko wydaje ...

1 komentarz: